sesje noworodkowe

Fotografie noworodkowe mają swój specyficzny charakter. Całe piękno tych zdjęć kryje się w tym, że jest to rzeczywiście noworodek. Chcąc osiągnąć odpowiedni efekt zachęcam do sesji w pierwszych tygodniach życia dziecka. Jest to czas, kiedy dziecko jeszcze dużo śpi i jest spokojniejsze. Podczas sesji noworodków nie używam lamp studyjnych błyskowych, lecz stosuję lampy światła ciągłego lub korzystam ze światła dziennego.

Sesje noworodkowe mogą odbyć się w moim studio lub w Państwa domu. W okresie letnim polecam zorganizowanie sesji w plenerze.

W przypadku planowanej sesji noworodkowej (do 3 tygodni życia dziecka), warto wstępnie się umówić i zarezerwować termin z większym wyprzedzeniem już podczas ciąży. UWAGA – SESJE NOWORODKOWE TRWAJĄ Z REGUŁY DŁUŻEJ. JEST CZAS NA KARMIENIE, PRZEBIERANIE I USYPIANIE DO ZDJĘĆ. BO NAJLEPSZE ZDJĘCIA UDAJE SIĘ WYKONAĆ PODCZAS SNU.

W swojej ofercie posiadam również tzw. pakiet 2 w 1, czyli sesja ciążowa, a następnie sesja noworodkowa. Jest to świetna okazja do tego, abym już wcześniej mogła poznać przyszłych rodziców. Staram się wówczas zdobyć ich zaufanie, co procentuje podczas sesji ich maleństwa. Często zapraszają mnie wówczas do siebie do domu, gdzie atmosfera intymności jest dla mnie bardzo cenna.