8aga_marciniak_fotograf

 

Z wykształcenia Pani socjolog. Od zawsze jednak artystyczna dusza. Lubię malować, rysować, wycinać, projektować, kleić i aranżować. W fotografii odnalazłam swoją pasję i dzielę ją wspólnie z moim mężem już od 8 lat. Prywatnie od 2012 roku mama Tymona oraz od 2014 roku – Jacka.

Obecnie rozwijam swoje umiejętności w projektowaniu graficznym, ukończyłam w 2014 roku ten kierunek na studiach podyplomowych. Nieustannie coś wymyślam, tworzę coś z niczego, uczę się nowych technik tj. szycie, szydełkowanie czy też obsługi nowych programów graficznych. Aktualnie poszerzam swoje umiejętności w kaligrafii, liternictwie za pomocą akwareli oraz tuszu i pióra.  Jak na estetkę przystało, marzę o podróżach i pięknych widokach.

Specjalizuję się w fotografii kobiet i dzieci. Dzięki współpracy z nimi nauczyłam się cierpliwości i jeszcze większej empatii oraz wrażliwości na innych. Jestem również członkinią Klubu Fotografów Dziecięcych.

Współpraca z rodzicami i dziećmi sprawia mi dużo radości i satysfakcji, sprzyja ona często zawiązywaniu nowych znajomości, a nawet przyjaźni. Mam nadzieję, że widać tę radość również na moich zdjęciach. Jeśli ją dostrzegliście, to zapraszam do kontaktu. Chętnie spotkam się w moim studio, porozmawiam, wysłucham różnych propozycji i uwag.